Slider 1
01
|
04
Şımart Tekstil
Önceki
Sonraki
Slider 2
02
|
04
Şımart Tekstil
Önceki
Sonraki
Slider 3
03
|
04
Şımart Tekstil
Önceki
Sonraki
Slider 4
04
|
04
Şımart Tekstil
Önceki
Sonraki
Galeri Banner

Aktif Giyim

Aktif giyim için: Performansınızı giydiğinizde hissedin! Aktif spor giyim ürünlerimiz, en üst düzey teknoloji ve tasarım ile buluşuyor. Hafif, esnek ve nefes alabilir materyallerimizle hareket özgürlüğünüzü en üst seviyeye çıkarıyoruz. Her anı en iyi versiyonunuzla yaşayın. Sporu yaşayın, tarzı giyin. Sizi harekete geçiren koleksiyonumuzu keşfedin!

Galeri Banner

Seamless

Seamless için: Geleceği bugünden yaşayın! Seamless üretim ile iş süreçlerinizde devrim yaratın. Sektör lideri çözümlerimizle üretim aşamalarınız arasındaki engelleri kaldırıyoruz. Daha hızlı, daha verimli ve daha esnek üretim için bizi seçin. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim. Geleceğin üretimini bugünden keşfedin!

Ürünlerimiz Hakkında Hemen Teklif Alın.

20+ Yılı Aşkın Tecrübemizle Tekstil Sektörüne Yön Vermeye Devam Ediyoruz!

Yaklaşık 25 yıldır piyasada olan ve sektörde kendine önemli yer edinen Şımart Tekstil, Şahin ailesi önderliğinde büyümeye devam ediyor. Başta spor tekstil ürünleri olmak üzere çeşitli modelleriyle piyasada önder olan Şımart Tekstil yeni trendler ile günümüz modasına uygun ürünler üretiyor.Koleksiyonlarımız arasında tayt, seamless tayt, dijital tayt, büstiyer, kadın ve erkek eşofman takımları, kadın ve erkek şortlar, kadın ve erkek tişörtler, tunikler olmak üzere geniş bir kitleye hitap etmekteyiz. Tamamen yerli malzemeden olan ürünlerimiz en üst seviye kumaştan üretilmektedir. Ayrıca üretim aşamasındaki kesim, baskı, dikim ve paketlemenin her safhası Yenibosna merkez Kastamonu fabrikalarımızda üretim binasında yapılmaktadır. 

Kurumsal Değerler

İnovasyon

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ilham veren özgün tekstil çözümleri sunarak, sürekli olarak inovasyonun öncüsü olmaya devam ediyoruz.

Güvenilirlik

Müşterilerimize yüksek kalite standartlarına olan bağlılığımız ve sürekli izlenebilir tedarik zincirimizle, tekstil ürünlerinde güvenilirliği en üst seviyede sağlıyoruz.

Doğruluk

İlkeli ve şeffaf çalışma prensipleriyle, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza karşı her zaman doğruluk ve dürüstlük temel değerlerimizdir.

Değer Katma

Müşterilerimize yenilikçi ürünler ve benzersiz tasarımlarla değer katmayı sürdürerek, tekstil alanında fark yaratmaya devam ediyoruz.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik ilkemizle, tekstil üretiminde çevreye ve topluma duyarlı bir yaklaşım benimseyerek gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmayı taahhüt ediyoruz.

Çevreye Duyarlılık

Üretimden tüketim aşamasına kadar çevreye duyarlı malzemeler ve süreçler kullanarak, tekstil ürünlerinde çevreye duyarlılığı en üst seviyede tutuyoruz.

Son Yazılarımız

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Gözat »

Hızlı Teklif Formu