Üretim

İş takibi, üretim ve tüm sorularınız için telefon numaralarımız, e-posta adresimiz ve online iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Kumaş Kontrol

Üstün kumaş kalitesini garanti etmek için en ince detayları bile göz ardı etmeyen kumaş kontrol süreçlerimizle, size mükemmeli sunuyoruz.

Model Hazırlama ve Kalıp

Her detayın özenle düşünüldüğü model hazırlama ve kalıp süreçlerimizle, size en uygun ve şık tasarımları sunuyoruz

numunehazirlama

Numune Hazırlama

Vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek için özenle hazırladığımız numunelerimizle, tasarımınızın hayata geçişini ilk adımdan itibaren keyifle izleyin.

Kesim

Kusursuz kesim teknolojimizle, her ayrıntının mükemmel uyum içinde olduğu giyim ürünleri tasarlamak için en iyi kaliteyi sunuyoruz.

Baskı

Renkleri ve desenleri hayatınıza taşıyan yaratıcı baskı çözümlerimizle, tarzınızı özgün bir şekilde ifade edin.

Nakış

Kumaşın dokusuna işlenen zarif nakışlarımızla, her detayda özgünlüğü ve şıklığı bir araya getiriyoruz.

Warm kit homewear. Soft cotton shirt. Comfortable clothes for healthy sleep. Pajamas concept. Close-up

İlik, Düğme, Aksesuar

Giyimini kişiselleştir, tarzını tamamla! İliklerden düğmelere, aksesuarlardan detaylara kadar her parçayı özenle seçilmiş tasarımlarla buluşturuyoruz.

Dikim

Her dikişte özen, her detayda özgünlük! Giyim ürünlerimizi en ince ayrıntısına kadar özenle dikerken, size kalite ve tarzın birleşimini sunuyoruz.

Ütü

Kusursuz bir görünüm için son adım: Ütü! Ürünlerimizi kolayca ve etkili bir şekilde ütülemenizi sağlayarak, her zaman şıklığınızı en yüksek seviyede tutmanıza destek oluyoruz.

Kalite Kontrol

Ürünlerimizi titizlikle denetleyerek, en yüksek kalite standardını sağlayarak sizlere güvenilir ve mükemmel ürünler sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Paketleme

Özenle hazırlanmış ürünlerimizi, zarif ve dayanıklı ambalajlarla size ulaştırarak, alışveriş deneyiminizi son dokunuşla taçlandırıyoruz.